HÄLLAS / NIGHT / TRAHIR

Nový termín (a EVENT www.facebook.com/events/171931627130477) má i koncert HÄLLAS, uskuteční se 25. září 2020. Vaše vstupenky na koncert zůstávají v platnosti.

I přes náhradní termín koncertu nabízíme refundaci. Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 8. dubna 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Hällas“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě aktuálně zavřených poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Show of HÄLLAS was re-scheduled too. New date is September 25th, 2020 - Your tickets remain valid! NEW EVENT www.facebook.com/events/171931627130477

Despite the secured re-scheduling date of the show, we still do offer refunds. Those of you who can't make the new date can ask for a refund for your e-tickets within two weeks - up to midnight of April 8, 2020, at filip@obscure.cz (with email subject „Hällas refund“ a to speed up the process, do not forget to write the variable symbol of your order).
As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale locations - in case of Tickemaster, pls, fill this form https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
The refunds are only possible in the given time window, otherwise Your tickets remain valid.

Facebook event

390.00 Kč