NeckbreakersBall 2011 míří do Bratislavy

Dark Tranquillity Published on 12. 10. 2011

Turné „Neckbreakersball“ sa zastaví aj na Slovensku, konkrétne 30. októbra, kedy sa v Bratislave, v klube MMC predstaví šesťčlenná zostava v čele s DARK TRANQUILLITY, sprevádzanými ELUVEITIE, VARG, MERCENARY, GURD a OMNIUM GATHERUM. Vstupenky na túto očakávanú akciu sú k dispozícii v predpredajovej sieti Ticketportal a tiež priamo v klube MMC.

more...

Never Say Die 2011 se valí do Prahy

Never Say Die 2011 Published on 20. 09. 2011

Festival „Never Say Die“ hlásí své další pokračování. Jedna z největších akcí svého druhu si brzy získala masy fanoušků i v Česku a proto není divu, že ani letos nechybí koncert v Praze, kde se turné zastaví 20. října.

Znalci mají jasno, letošní sestava kapel je opět plná zajímavých kapel. Na line-upu nalezneme jména jako SUICIDE SILENCE, DEEZ NUTS, EMMURE, AS BLOOD RUNS BLACK, THE WORD ALIVE, THE HUMAN ABSTRACT nebo VANNA.

more...

Black Pes ožije koncertem Exhumed, Cephalic Carnage a spol.

Exhumed 2011 Published on 20. 09. 2011

 

Turné v čele s americkými řezníky EXHUMED, se 16. října zastaví v Praze v kultovním Black Psu. Mimo EXHUMED se dále představí CEPHALIC CARNAGE, TORTURE SQUAD, INGROWING a BUT. Vstupenky na tuto událost jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. 

 

more...

And So I Watch You From Afar po roce opět v Chapeau

ASIWYFA 2011 Published on 20. 09. 2011

Pražský klub Chapeau Rouge bude téměř po roce opět hostit koncert severoirské post-rockové formace And So I Watch You From Afar , kterou doplní ještě další, zatím nezveřejněné kapely.

more...

Trivium přijedou do Prahy a Bratislavy

Trivium Published on 20. 09. 2011

Dlouho očekávaný koncert americké kapely TRIVIUM je zde. V paměti sice zůstává jejich památné pražské vystoupení po boku Slayer, ale na regulérní samostatný koncert se stále čeká. A čekat se ještě bude, konkrétně do 10. listopadu, kdy se TRIVIUM představí živě v Praze v klubu Lucerna Music Bar, přičemž o den později je uvidí slovenští fanoušci v Bratislavě. 

Koncert se uskuteční v rámci krátkého evropského turné na podporu zbrusu nové desky „In Wawes“, která vyšla na začátku srpna a stala se tak nástupcem posledního alba „Shogun“.

more...

Švédská metalová jednička IN FLAMES 4.10. ve Zlíně a 7.10. v Praze!

In Flames 2011 Published on 05. 09. 2011

Švédská metalová jednička IN FLAMES vyráží na velké evropské turné, které nemine ani Česko, kde se populární seveřané představí hned na dvou koncertech, konkrétně 4. října ve Zlíně a 7. října v Praze.

Hlavním motivem nastávajícího turné je hlavně prezentace nové desky s názvem „Sounds of a Playground Fading“, která se stala nástupcem úspěšného posledního alba „A Sense of Purpose“ z roku 2008.

more...

Hell On Earth 2011 míří do Prahy

Hell On Earth 2011 Published on 05. 09. 2011

Další pokračování pravidelného „Hell on Earth Tour“ letos proběhne v termínu 15. září 2011. Hostitelem celého podniku bude opět Praha, konkrétněji žižkovský klub Matrix. Letošní line-up nabízí výběr šesti předních „corových“ formací, v jejichž čele registrujeme především dvojici UNEARTH a EVERGREEN TERRACE.

more...

Silná trojka Samael, Melechesh a Keep Of Kalessin míří do Prahy

Samael Published on 19. 08. 2011

I když se tomu nechce věřit, téměř 20 let již hrají a inovují metalovou scénu průkopníci SAMAEL. Vznikli v roce 1987 ve švýcarském Sionu a poměrně záhy si vybudovali pověst kapely, která je nejen obestřena tajemstvím a mystikou, ale zároveň dovede bořit stereotypy, provokovat a dráždit. 

more...

Nevšední zážitek zprostředkují Between The Buried and Me a Animals As Leaders

BTBAM Published on 19. 08. 2011

Konec prázdnin znamená začátek klubové sezóny, kterou hned zkraje odstartuje česko-slovenský koncert amerických hudebních vizionářů BETWEEN THE BURIED AND ME. Na koncertech v Bratislavě (11.9.) a Praze (13.9.) je navíc doprovodí krajané z kapely ANIMALS AS LEADERS. 

 

more...

Gorgasm poprvé v Praze!

Gorgasm Published on 18. 08. 2011

Americké brutal-death metalové tornádo GORGASM se řítí do Prahy. Po několikaleté pauze a úspěšné reinkarnaci přijede na podporu své nové fošny „Orgy of Murder“ dobýt evropskou klubovou scénu. 

more...

This Will Destroy You na česko-slovenských koncertech

This Will Destroy You Published on 29. 06. 2011

Američané THIS WILL DESTROY YOU se v rámci letního putování na podporu nové desky „Tunnel Blanket“ zastaví také 9.7. v Bratislavě a 11.7. v Praze. 

more...

Agnostic Front míří do Brna!

Agnostic Front Published on 20. 06. 2011

Kyž se řekne New York Hard Core, pak Agnostic Front vyvstanou na mysli automaticky. Již přes tři desetiletí patří mezi respektované stálice ostrého amerického punku a old school hard core/metalu. Sestava kapely se během let mnohokrát měnila, ovšem „tvrdé jádro“ v podání mocného frontmana Rogera Mireta a skvělého kytaristy a showmana Vinnieho Stigmy zůstává.

more...

"God is Dead - To Hell with God" v čele s Deicide

Deicide Published on 20. 06. 2011

Turné s názvem „God is Death – To Hell with God“, v čele s americkou deathmetalovou legendou DEICIDE, se 3. července zastaví v Praze v klubu Exit Chmelnice. Mimo DEICIDE se dále představí kapely BELPHEGOR, HOUR OF PENANCE a THE AMENTA.

more...

The Black Dahlia Murder v Olomouci

The Black Dahlia foto Published on 20. 06. 2011

Olomoucký U-Klub zažije v pondělí 27. června zatěžkávací zkoušku. Do města totiž přijíždí přední zástupci deathcorové scény v podobě americké formace THE BLACK DAHLIA MURDER. Společně s nimi se dále představí němečtí WAR FROM A HARLOTS MOUTH a tuzemská dvojice v podobě kapel GODLESS TRUTH a THE BLACKSTONE CHRONICLES. Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejích, více informací na webu www.obscure.cz.

more...

16. ročník festivalu Brutal Assault proběhne 11-13. srpna

Brutal Assault 2011 Poster Published on 02. 06. 2011

Vojenská pevnost Josefov bude letos hostit již 16. ročník mezinárodního hudebního festivalu Brutal Assault. Tisíce vyznavačů tvrdé hudby se v termínu 11-13. srpna sjedou do historického areálu Pevnosti, aby zde absolvovali tradiční třídenní hudební maratón za účasti více než 75-ti kapel z celého světa.

more...

Press releases