Full Of Hate Tour přiveze do Bratislavy Cannibal Corpse, Behemoth a další

Full Of Hate Fest Published on 07. 02. 2012

 

Pre mnohých turné snov. V čele s CANNIBAL CORPSE, BEHEMOTH, LEGION OF THE DAMNED, MISERY INDEX a ďalšími kapelami, mieri putovné Full Of Hate Tour na Slovensko, kde sa zastaví 22.02.2012 v bratislavskom klube Majestic Music Club.

Svetová deathmetalová legenda CANNIBAL CORPSE, poľskí BEHEMOTH, ktorí sa na Slovensku objavia po veľmi dlhej dobe a množstvo ďalších atraktívnych kapiel – to je kombinácia, ktorá by nemala nechať žiadneho fanúšika tvrdej hudby pokojného.

 

more...

Ulcerate a spol. zahrají v Praze (společně s Origin!), Ostravě a Košicích

Ulcerate tour 2012 Published on 29. 01. 2012
Česko-slovenské turné Novozélanďanů ULCERATE odstartuje 13. února v Praze speciálním koncertem, na kterém se představí další balíček kapel v čele s Američany ORIGIN. Následovat pak budou ještě koncerty v Ostravě (14.2.) a Košicích (15.2.). Vstupenky na pražský koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejích. Vstupenky na Ostravu a Košice budou k dostání pouze na místě.
more...

Metalcorový večírek v Matrixu v čele s CALIBAN

Caliban logo Published on 26. 01. 2012

Německá metalcorová stálice CALIBAN představí v Praze své zbrusu nové album „I Am Nemesis“. Stane se tak u příležitosti evropského turné, kterého se dále zúčastní kapely WINDS OF PLAGUE, EYES SET TO KILL, WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER a ATTILA.

more...

A Pale Horse Named Death cválá do Prahy

A Paled Horse Named Death Published on 24. 01. 2012
A Pale Horse Named Death jsou teprve necelé dva roky starým projektem dvojice Sal Abruscato (původní bubeník Type O Negative) a známého producenta Matta Browna (jinak také Seventh Void).
more...

ALESANA a další vystoupí v Rock Café

Alesana 2012 Published on 05. 01. 2012

Interesantní turné tvořené čtyřmi významnými představiteli post-hardcore žánru se dává do pohybu, aby se 22. ledna zastavilo v Praze v klubu Rock Café.
Americké kapely ALESANA, WE CAME AS ROMANS, I WRESTLEDABEARONCE a Angličané GLAMOUR OF THE KILL zde budou propagovat svá aktuální alba, což ještě zvyšuje atraktivitu celého koncertu.

more...

Krisiun, Malevolent Creation a další v Uherském Hradišti

Krisiun Published on 01. 01. 2012

První death metalové turné roku 2012 bude bezesporu svátkem pro všechny fanoušky smrtícího kovu. Po dlouhých šesti letech se do Uherského Hradiště vrací nekompromisní blasphemici KRISIUN z Brazílie, které tentokrát doplní legendární floridská smečka MALEVOLENT CREATION a další Američané v podobě kapely VITAL REMAINS. Death metalový balíček snů zkompletují čeští vyslanci v podobě kapel HYPNOS a HEAVING EARTH.

Vstupenky na tuto událost jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Více informací o koncertu nabízí webová stránka www.obscure.cz.

more...

Britská thrashová jednička EVILE míří do Prahy

Evile 2012 Published on 01. 01. 2012
Britská thrashová jednička EVILE vyráží na své další evropské turné, tentokráte na podporu nové desky „Five Serpent’s Teeth“, a vystoupí také v Praze, konkrétně 14. ledna v klubu Modrá Vopice. Jako support se představí dvě švédské formace v podobě kapel PORTRAIT a Dr. LIVING DEAD.
more...

Nesvatá vánoční party v Black Psu

Christ Mosh Published on 19. 12. 2011

Legendární klubosquat Black Pes v Klánovicích bude 25.12. svědkem dalšího pokračování nesmrtelného podniku s názvem Christ Mosh Beast.

more...

Modla progresivní CYNIC představí v Praze a Bratislavě svou novou nahrávku

Cynic photo 2011 Published on 30. 11. 2011

Uctívaná modla progresivní hudby CYNIC zavítá v rámci svého evropského turné také do Prahy a Bratislavy. Formace v čele géniem Paulem Masvidalem by měla svým posluchačům představit, kromě jiného, také ukázky se zbrusu nového EP „Carbon-Based Anatomy“. Jako support se představí dosud neoznámená formace. Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

more...

Thrash Fest v čele se SEPULTUROU, EXODUS a DESTRUCTION v Bratislavě

Thrash Fest Classic 2011 Published on 23. 11. 2011

Blíží se událost tohoto roku. Back to the 80ties, back to the roots! Obscure promotion uvádí slovenskou zastávku putovního turné „Thrashfest Classic“ v čele s kapelami SEPULTURA, EXODUS, DESTRUCTION, HEATHEN a MORTAL SIN. Tento brilantně poskládaný line-up má za úkol připomenout ryzí stranu metalu, tak jak ji všichni znali v osmdesátých a devadesátých letech. Thrash Fest Classic je upřímná oslava thrashmetalového žánru, který nejlépe charakterizují právě vybrané kapely, které se přestaví také 11.12. v Bratislavě v klubu MMC.

more...

Norská senzace KVELERTAK a další 4 kapely v Praze

Kvelertak Published on 22. 11. 2011

Norská punk/metalová senzace KVELERTAK míří do Prahy! Skvělá zpráva pro všechny fanoušky této stále zrychlující rakety, která si za pár uplynulých let dokázala vybudovat obdivuhodné renomé nejen v Evropě, ale i v zámoří. Netřeba podotýkat, že aktuální turné je věnováno především loňskému albu „Kvelertak“, které významně zabodovalo v různorodých hudebních žebříčcích a anketách a především zajistilo kapele i prestižní ocenění norské hudební akademie pro nejlepší rockovou kapelu.

more...

Izraelci ORPHANED LAND míří do Prahy a Bratislavy

Orphaned Land 1 2011 Published on 22. 11. 2011

Další ukázka, v současnosti tolik populárního melodického metalu s orientálními prvky, se fanouškům naskytne 2. a 5. prosince v Praze resp. v Bratislavě, kde se v klubu Black Pes a Randal představí v Česk-Slovensku dobře známí Izraelci ORPHANED LAND, kterým budou předskakovat další tři zahraniční kapely, konkrétně ARKAN, MYRATH a ARTWEG. Vstupenky na tento koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

more...

Decapitated, Aborted a spol. vezmou útokem Klánovice

Decapitated Published on 07. 11. 2011

Poslední death metalové turné tohoto roku, v čele s polskými  DECAPITATED, se 27. listopadu zastaví v Praze v klánovickém Black Psu. Mimo DECAPITATED se dále představí ABORTED, FLESHGOD APOCALYPSE, CYANIDE SERENITY a ARCHSPIRE.

more...

Finský podzim v Praze: Insomnium, Before Dawn a myGrain

Insomnium 2011 Published on 02. 11. 2011

Malý festival finských kapel pohybujících se v žánru melodického deathmetalu zažije v neděli 20. listopadu žižkovský klub Matrix. Hlavní hvězdou večera budou náladotvůrci INSOMNIUM, kterým budou sekundovat jejich krajané v podobě kapel BEFORE DAWN a myGRAIN. Vstupenky na tento koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

more...

Mocní TRIVIUM přijíždějí do Prahy a Bratislavy

Trivium Published on 18. 10. 2011

Dlouho očekávaný koncert americké kapely TRIVIUM je zde. V paměti sice zůstává jejich památné pražské vystoupení po boku Slayer, ale na regulérní samostatný koncert se stále čeká. A čekat se ještě bude, konkrétně do 9. a 10. listopadu, kdy se TRIVIUM představí živě nejprve v Bratislavě a hned poté v Praze.

Koncert se uskuteční v rámci krátkého evropského turné na podporu zbrusu nové desky „In Waves“, která vyšla na začátku srpna a stala se tak nástupcem posledního alba „Shogun“.

more...

Press releases