FIRST CLASS DOOM METAL V PODÁNÍ SWALLOW THE SUN

Swallow the sun 2013 Published on 23. 09. 2013

Finská doom metalová formace SWALLOW THE SUN příjíždí do české kotliny, aby zde na klubovém koncertu představila své aktuální album „Esmerald Forest And The Blackbird“. Sekundovat jí budou britští melancholici ANTIMATTER. Koncert se uskuteční v pondělí 28. října v prostorách pražského klubu Nová Chmelnice. Vstupenky jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

more...

Finští trollové zaútočí na Prahu

Finntroll Published on 11. 09. 2013

Trolové jsou v severském folklóru popisováni jako špinaví tvorové nezměrné síly a nezměrného hladu. A i když jim jejich groteskní vzezření propůjčuje komický prvek, humor, jich se týkající, bývá často spíše morbidní, protože jsou známi svým holdováním lidskému masu. Což jim samozřejmě zajišťuje špatnou pověst.. Pokud toto vše uvážíme, je jasné, že helsinští folkmetalisté FINNTROLL zvolili pro svůj ansámbl velmi správné jméno, snad jen s drobnou výjimkou, totiž apetit po lidském mase je u nich nahrazen nezkrotnou touhou po alkoholických nápojích.

 

Obscure promotion uvádí koncert FINNTROLL, TÝR a SKÁLMÖLD! Vstupenky kupujte již nyní ve všech běžných sítích, více informací na www.obscure.cz

more...

BLACK TUSK a FIGHT AMP na Sedmičce

Black Tusk Published on 11. 09. 2013

Američtí dřevorubci BLACK TUSK se přesně po roce vracejí zpět, aby se živě předvedli svým českým fanouškům. V kapse mají zbrusu nové EP „Tend No Wounds“, které vyšlo jako předzvěst očekávané plnohodnotné desky a právě s ním se představí 29. září ve strahovském suterénu 007!

more...

Kanaďané KEN MODE společně s UNKIND a STAER zahrají v Chapeau

Ken Mode 2 Published on 11. 09. 2013

Kanadsko-finská dvojice kapel KEN MODE a UNKIND vystoupí 17. září v podzemních prostorách pražského klubu Chapeau Rouge.

 

Kanaďané KEN MODE jsou nezaměnitelnou stálicí místní metalcore/noise/rockové scény a jejich nynější koncert budiž i jako náhrada za jejich zrušenou show, kterou měli původně absolvovat letos na jaře po boku svých kamarádů z Today Is The Day. KEN MODE budou v Praze propagovat své aktuální album nesoucí název „Entrench“ (Season of Mist).

more...

Meshuggah míří do Bratislavy!

Meshuggah Published on 22. 04. 2013

 

Další lahůdka se veze slovenským fanouškům světového metalu. Do Bratislavy již tuto sobotu dorazí švédská legenda MESHUGGAH, kterou doprovodí polská formace DECAPITATED. Koncert začne úderem 20. hodiny, dveře klubu se otevřou zhruba o hodinu dříve. Vstupenky budou k dostání i na místě, a to za cenu 24 Eur. 

more...

Hardcore night v Brně na Favále v čele s Emmure!

Emmure Brno 2013 Published on 30. 03. 2013

V krátkém sledu přivítá Brno akci, na kterou se dříve moravští fanoušci museli vypravovat do Prahy. Do místního klubu Favál se nevalí nikdo menší, než americká parta EMMURE v doprovodu dalších čtyř nadmíru zajímavých spolků.

EMMURE se na našem území poslední dobou vyskytují každý rok, ať už v rámci Never Say Die Tour, nebo v jiné dobré společnosti (Parkway Drive), ale úplně poprvé nyní míří za svými fanoušky z Moravy. Vzhledem k počtu kapel začne koncert již v 18:30h a proto přijďte s dostatečným předstihem!

more...

Death metal v HooDoo: PYREXIA a BEHEADED

Pyrexia logo Published on 01. 03. 2013

Dvojkoncert v klubu HooDoo bude 10/03 z poloviny v podání kapel PYREXIA, BEHEADED a UNFATHOMABLE RUINATION, tedy zástupců deathmetalového žánru. Vstupné na tento koncert činí 299,- Kč a vstupenky budou k dostání pouze na místě.

more...

Bubeník King Crimson a Porcupine Tree GAVIN HARRISON v Praze a Bratislavě

Gavin Harrison Published on 01. 03. 2013

GAVIN HARRISON, fenomenální bubeník, známý především ze svého působení v kapelách KING CRIMSON a PORCUPINE TREE, vystoupí na dvou česko-slovenských koncertech se svou doprovodnou kapelou 05Ric Band. Hudební událost, která by neměla nechat v klidu žádného fajnšmekra, se chystá nejprve 13/03 do Bratislavy (Randal Club) a o den později vystoupí Mr. HARRISON a spol. v Praze v klubu Nová Chmelnice.

more...

Pro vyznavače moderny: BORN OF OSIRIS, MONUMENTS a další v HooDoo

Born of Osiris 2012 Published on 01. 03. 2013

Možná jste si všimli, že na neděli 10. března jsou do pražského HooDoo klubu naplánovány hned dvě akce. Nejedná se o žádné pořadatelské pochybení. Klub HooDoo disponuje dvěma oddělenými sály a proto se zde uskuteční zatím ojedinělý dvojkoncert. Zatímco v hlavním sále budou sledovat fanoušci moderních žánrů vystoupení kapel BORN OF OSIRIS, AFTER THE BURIAL, MONUMENTS a THE HAARP MACHINE, vedlejší hala bude v tu chvíli hostit koncert legendy „suffo/fetus styl“ death metalu PYREXIE a kapel BEHEADED a UNFATHOMABLE RUINATION.

more...

Cannibal Corpse, Devildriver a další zaútočí na Ostravu

Cannibal Corpse 2012 Published on 01. 03. 2013

Ostravu, ocelové srdce naší země, čeká 2. března velká hudební událost. Do místního klubu Garage přijede čtveřice kapel v čele s největší deathmetalovou modlou CANNIBAL CORPSE, které dále doplní formace DEVILDRIVER, THE BLACK DAHLIA MURDER a HOUR OF PENANCE.

more...

Bonecrusher Fest 2013 poprvé v Brně!

Job For A Cowboy Published on 20. 02. 2013

Bonecrusher fest míří poprvé do moravské metropole! 21. března se v místním klubu Melodka představí šest špičkových kapel a VY byste měli být při tom.

more...

Wes Borland přiváží Black Light Burns

Black Light Burns 2012 Published on 12. 12. 2012

Bezesporu se bude jednat o jeden z nejzajímavějších koncertů této zimy. Do Prahy míří Wes Borland se svou kapelou BLACK LIGHT BURNS, která vystoupí 7. února v pražském klubu Futurum.

more...

CONVERGE a další 3 kapely vystoupí ve Futuru

Converge Published on 05. 12. 2012

V pátek 14.12. bude pražský klub Futurum hostit vybranou společnost kapel v čele s již kultovními CONVERGE, které na jejich evropském tour doplňují další dvě americké formace TOUCHÉ AMORÉ a STORM OF LIGHT a také italští vyslanci THE SECRET.

Vzhledem k nutnému konci ve 22:00h začne koncert netradičně již v 18:30 vystoupením THE SECRET. Dveře klubu se otevřou zhruba půlhodinku předtím.

more...

Devin Townsend a Fear Factory společně v Roxy

Devin Townsend Project Published on 03. 12. 2012

Již dávno dopředu bylo jasné, že se bude jednat o zlatý hřeb tolik nabitého koncertního podzimu 2012, vždyť DEVIN TOWNSEND a FEAR FACTORY spolu nejezdí každý rok, že? Turné v rámci „Epic Industrialist Tour 2012“ se v pátek 6. prosince zastaví v Praze v klubu Roxy. Jako domácí support se představí svojská formace HENTAI CORPORATION, která odstartuje svůj set již krátce po šesté hodině, takže nepromeškejte začátek! Dveře klubu se otevřou veřejnosti v 17:45, zbylé vstupenky se budou prodávat i na místě.

more...

Mexický kartel BRUJERIA zaúřaduje ve Futuru

Brujeria 2012 Published on 27. 11. 2012

Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo! Šestnáctého prosince bude v pražském Futuru svoje marihuanové pole sklízet proslulý mexický kartel BRUJERIA!

more...

Press releases