NAPALM DEATH v rámci turné zavítají do Bratislavy

Napalm Death Published on 20. 05. 2014

Legendární britská kapela NAPALM DEATH se představí v rámci svého evropského turné 8.6. v Bratislavě v klubu Randal. Po jejich boku dále zahrají slovenští zástupci ATTACK OF RAGE a jejich čeští kolegové PERFECITIZEN. Vstupenky na tento koncert jsou k dostání v síti Ticketportal a také přímo v klubu.

more...

SUICIDE SILENCE jsou zpět a 11. června pokřtí Podnik

Published on 13. 05. 2014

Americká deathcorová jednička SUICIDE SILENCE je zpět. Po dva roky staré tragické události, kdy při motocyklové nehodě zemřel její ikonický frontman Mich Lucker, se kapela po roční nečinnosti rozhodla pokračovat a výsledkem je aktuální evropské turné na podporu připravované desky „You Can’t Stop Me“, která by měla vyjít během léta u labelu Nuclear Blast. Přání fanoušků a samotné kapely se tedy naplnilo a SUICIDE SILENCE jsou opět ve hře, možná že silnější, než kdykoliv předtím.

more...

Agnostic Front 22. srpna v Praze!

Agnostic Front 2014 Published on 13. 05. 2014

Je vůbec nutné psát pozvánku na Agnostic Front? Kdo poslouchá hard core, ten ví. Kdo poslouchá punk nebo metal, trash či crossover, ví. AF jsou zásadní kapelou napříč celým tímto undergroundovým spektrem. Hrají ostře a nekompromisně. Všechno, co dělají, jedou na 200%. Tělem i duší. Často nazývaní kmotry New Yorkského hard coru. Po delší době odehrají v Praze klubový koncert. Show Agnostic Front je vždycky událost. Roger Miret, tahoun a frontman, veliká osobnost a srdcař. Vinnie Stigma, klasik, showman, ač mu táhne na šedesát, vždy ve skvělé kondici i náladě. Agnostic Front rozpoutají 22.srpna ve Futuru své pověstnou mohutnou hard core metalovou bouři. U toho nesmíte chybět.

more...

CULT OF LUNA a GOD SEED v pražském Rock Café

Cult Of Luna 2013 Published on 02. 04. 2014

Mnozí ze zasvěcených se shodnou, že švédští post-metaloví průkopníci CULT OF LUNA, právě vydali za poslední roky své nejlepší album. Řeč je o dlouze očekávané desce „Vertikal“, v rámci jejíž propagace vyrážejí CULT OF LUNA na evropské turné, které se 2. května zastaví také v Praze, kde kapela vystoupí v klubu Rock Café. O zajímavou společnost se postará norská blackmetalová formace GOD SEED, ve které kralují známé persony Gaahl a King ov Hell, známí to ze svého působení v Gorgoroth.

more...

Praotci progresivního metalu FATES WARNING v Praze

Fates Warning 2013 Published on 01. 04. 2014

Legenda prog metalového žánru, Američané FATES WARNING, se po dvou letech vracejí do Prahy, aby se zde představili na koncertu, který se uskuteční 1. května v Praze v klubu Futurum. Vystoupení proběhne v rámci evropského turné, které jede kapela na podporu svého aktuálního alba „Darkness in a Different Light“, jež se stalo po deseti letech dlouze očekávaným nástupcem dosud poslední nahrávky „FWX“ z roku 2004.

more...

Hardcore night ve Futuru: TERROR, DEEZ NUTS a další

Terror 2 Published on 01. 04. 2014

Tahle kapela nikdy neomrzí. Americká HC legenda TERROR míří v rámci evropského turné do Prahy a na pozoru by se tak měl mít každý fanouškem proslavené americké hardcore/punkové scény. Koncert proběhne 24. dubna v prostorách smíchovského klubu Futurum a společně s TERROR se dále představí Australané DEEZ NUTS, Belgičané NASTY a Britové BROKEN TEETH.

more...

Koncert SYLOSIS a BLEED FROM WITHIN na Sedmičce

Sylosis 2013 Published on 01. 04. 2014

19. dubna se na strahovské Sedmičce představí dva velezajímaví zástupci současné ostrovní metal/coreové scény v podobě britské formace SYLOSIS a skotských BLEED FROM WITHIN. Pro pořádek dodáváme, že koncert byl na Sedmičku přeložen z klubu Pilot, takže se nezapomeňte onu sobotu devatenáctého vydat správným směrem.

more...

Britští BURY TOMORROW a Francouzi CHUNK!NO CAPTAIN CHUNK! 8. dubna v Rock Café

Burry Tomorrow 2013 Published on 25. 03. 2014

Další z řady koncertů lákajících na netradiční hudební zážitek je zde. V tomto případě se jedná o pražské vystoupení britských BURY TOMORROW a jejich francouzských kolegů CHUNK!NO CAPTAIN CHUNK!.

more...

Norský blackmetal KAMPFAR, polský death HATE a další kapely vystoupí 12. dubna v Praze

Kampfar 2013 Published on 25. 03. 2014

Norská, nyní již legendární, blackmetalová formace KAMPFAR hrdě vyráží na evropské turné, aby živě představila své nové album „Djevelmakt“. Na celém turné, jež nese název „MMXIV Tour“, se dále představí polští HATE, Američané VELNIAS a norští ISKALD.

more...

ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED na česko-slovenském turné

Cad Tour 2014 Published on 18. 03. 2014

21.3. Děčín – Coolna

22.3. Praha – Black Pes

28.3. Č.Budějovice – Velbloud

29.3. Prostějov – Apollo 13

11.4. Trenčín – Boogie Bar

 

12.4. Bratislava – Randal 

more...

Finští válečníci TURISAS míří do Bratislavy a Prahy

Turisas 2013 Published on 20. 02. 2014

Finští metaloví válečníci TURISAS míří do Česko – Slovenska! Koncerty proběhnou na začátku března a uskuteční se v rámci evropského turné, které tato kapela absolvuje na podporu svého aktuálního alba „Turisas 2013“. 

more...

Podmaniví A PALE HORSE NAMED DEATH představí svou výjimečnou novou desku 22. února v Praze

A Paled Horse Named Death Published on 11. 02. 2014

Americká kapela A PALE HORSE NAMED DEATH získala za necelé čtyři roky svého fungování pozoruhodný kredit, který v tuzemských končinách ještě posílil po jejich vystoupení na festivalu Brutal Assault před dvěma lety. Od této doby vydali APHND své druhé album „Lay My Soul To Waste“, v rámci jehož propagace se také představí 22. února v Praze v klubu Nová Chmelnice.

more...

BULLET FOR MY VALENTINE míří do vyprodaného Roxy!

Bullet For My Valentine 2013 Published on 11. 02. 2014

Britská metalová senzace BULLET FOR MY VALENTINE se v rámci svého evropského turné představí premiérově na klubovém koncertu také v Česku. Dějištěm dlouho očekávané události se stane v neděli 16. února pražský klub Roxy.

BULLET FOR MY VALENTINE platí za jeden z největších soudobých koncertních taháků a tuto pověst beze zbytku potvrdili i v případě pražského koncertu, který byl beznadějne vyprodaný již několik týdnů před jeho uskutečněním.

Jako support se v Praze představí německá metalcoreová formace CALLEJON a japonští J-rockeři COLDRAIN.

Dveře klubu Roxy se pro veřejnost otevřou již v 18:00h, první kapela se na pódiu ukáže úderem 19. hodiny. Plánovaný koncec akce je pak ve 22:30.

more...

Industriální průkopníci DIE KRUPPS 15. února v Praze

Die Krupps Published on 11. 02. 2014

Velká událost česká 15. února pražský klub Rock Café, kde se představí němečtí elektro/industriální průkopníci DIE KRUPPS. Jedna z nejvýraznějších evropských kapel osmdesátých a devadesátých let zde v rámci svého evropského turné představí nové album „The Machinists of Joy“, které se stalo nástupcem šestnáct let staré nahrávky „Paradise Now“.

more...

DILLINGER ESCAPE PLAN na česko-slovenském trojboji

The Dillinger Escape Plan 2 Published on 23. 09. 2013

Je jen málo kapel na světě, které se dokáží sedmnáct let držet na špici svojí scény, zvláště pak, pokud pomáhali definovat mnohé z jejích prvků a jedná se o tak turbulentní scénu, jako je ta složená s žánrů přidružených kolem hardcoru. A to zcela nemluvě o nespočtu změn v sestavě a jiných podpásovek, které by u drtivé většiny kapel znamenaly vydávání podprůměrných nahrávek, nedostatek soustředění na tvorbu, či koncertování a eventuální rozpad a návrat do bezpečného přístavu osmihodinové pracovní doby. Pro THE DILLINGER ESCAPE PLAN ovšem není žádná výzva nepřekonatelná.

more...

Press releases