PLINI v Praze a v Bratislavě už tento víkend!

plini oba koncerty Published on 13. 03. 2017


PLINI už tento pátek v Praze(24.3.) a v sobotu v Bratislavě(25.3)! 
totožný časový harmonogram pro oba koncerty: 

more...

Legendy světového thrash metalu TESTAMENT na Slovensku!

Testament 2014 Published on 18. 05. 2015

Na Slovensko po dlouhé odmlce míří legendy světového thrash metalu TESTAMENT!

more...

OBSCURE E-TICKETS – nový online předprodej nabízí nejlevnější vstupenky na koncerty

e-tickety Published on 25. 04. 2015

Vážení příznivci metalu,
mnozí z Vás již naši novou službu vstupenek ve formě e-ticketů objevili (jedná se o nejlevnější formu vstupenek na naše koncerty, oproštěnou od všech poplatků), zdá se však, že na Slovensku se o ní ještě moc neví, proto zde opětovně přinášíme detailní popis služby.

more...

Mexický tvrdě elektronický kult opět vezme Prahu útokem

hocico Published on 22. 04. 2015

Už dva roky uběhly od doby, kdy latinskoamerický elektronický nářez Hocico vůbec poprvé zválcoval Českou republiku. A protože veleknězům vzteku Erkovi a Racsovi leželo Rock Café u nohou, pánové oslavili dvacet let na scéně a ještě chystají novou desku, je nejvyšší čas si krvavé hody zopakovat. 

more...

Nebeský parní válec opět na scéně

NOLA Published on 10. 02. 2015

Pokud se řekne hudba New Orleans, Louisiana (NOLA), někdo si představí jazz a Mardi Gras, někdo zase soundtrack k True Detective. Jiným se okamžitě vybaví nebeský parní válec. A ten se právě šine ke svým dvěma zastávkám v ČR a jedné na Slovensku.

more...

Vyprodají Architects pražské Roxy?

Architects Roxy plakat Published on 30. 01. 2015

Tohle turné táhne! Zájem o koncert Architects, Every Time I Die, Bless The Fall a Counterparts již před několika týdny přesáhl kapacitu původního klubu Futurum a proto byl přesunut do větších prostor klubu Roxy. Vstupenky na tuto událost jsou stále k dostání, nejlevněji je seženete přes e-shop na zde na webu.

more...

Legendární KRABATHOR naplánoval na jaro 2015 česko-slovenské turné!

krabec Published on 29. 12. 2014

Příběh jedné z nejznámějších tuzemských metalových smeček, KRABATHOR, zná snad každý, kdo se kdy jen okrajově pohyboval okolo československé metalové scény. Vždyť je synonymem pro pojem český death metal a spolu s polskými Vader byl mezi prvními kapelami z bývalého východního bloku, které dokázaly uspět i v zahraničí, resp. na západě.

more...

První novoroční deathmetal obstarají 18. ledna Obituary!

Obituary 2015 poster Published on 17. 12. 2014

Úspěšná hudební kariéra jedněch z floridských death metalových velikánů OBITUARY se započala někdy po změně jména z Xecutioner na OBITUARY, kdy se z kapely, která se chtěla podobat Celtic Frost, přeorientovali na inovativní přístup k věci a začali hrát v té době naprosto originální a autentický death metal.

more...

Vrchol koncertní sezóny v Bratislavě obstarají ELUVEITIE, ARKONA a SKÁLMÖLD

Eluveitie Published on 01. 12. 2014

Švýcaři ELUVEITIE vždy patřili do rychle rostoucí evropské folk metalové scény, od počátků však přinášeli čerstvý vítr. Jejich zvuk je autentický, tradiční keltská hudba osobitě skloubená s moderním melodickým death metalem, to byla vždy poznávací značka těchto Helvétů. Jejich letošní album Origins opět dokázalo prohloubit každý aspekt jejich již tak svojského stylu, a tak mohou být právem víc než kdy dřív popsáni tak jak se sami nazývají "The New Wave of Folk Metal."

more...

Parkway Drive a Heaven Shall Burn v čele nadupaného balíčku, který se rozbalí 4.12. v Roxy

Parkway Drive 2014 Published on 01. 12. 2014

Předčasným Štědrým dnem se pro všechny příznivce moderního hardcore/metalu stane čtvrtek 4. prosince, kdy se v pražském klubu Roxy uskuteční koncert čtyřlístku kapel v čele s PARKWAY DRIVE, HEAVEN SHALL BURN, CARNIFEX a NORTHLANE. Neobyčejně nadupaná sestava kapel slibuje nevšední koncertní zážitek a proto neváhejte s nákupem vstupenek, neboť je zde velmi vysoká pravděpodobnost vyprodaného koncertu. Stejně tak berte v patrnost dřívější začátek akce, neboť koncerty v Roxy musí končit po desáté hodině, a proto vystoupení začne již v 18:20, dveře klubu se veřejnosti otevřou již v 17:30.

more...

ABORTED, EXHUMED a další extrémní spolky navštíví Prahu a Bratislavu

Aborter poster 2014 Published on 01. 12. 2014

Belgičtí ABORTED křižují Evropu s železnou pravidelností, a proto není třeba je českým a slovenským fanouškům nijak zvlášť představovat. Skvadra okolo posledního zakládajícího člena Svena de Caluwé došla výrazných změn po albu Strychnine.213, kdy byla většina sestavy obměněna a následovala čtyřletá pauza před vydáním následující nahrávky Global Flatline. Sestava se po několikaletých veletočích ustálila, ABORTED znovu nabrousili skalpely a pily na kosti a letos v dubnu přišli s našlapaným albem č. osm pod názvem The Necrotic Manifesto. ABORTED mají na svých deskách vždy úctu k tradici a ke kořenům, přesto však z alb přímo čiší modernost. ABORTED to jsou přehledné a přitom poctivé songy, ve kterých dominuje mocný tah na branku, blastující groove a drive, jaký se jen tak nevidí.

more...

Smršť moderního metalu v Plzni!

protestplzen Published on 29. 10. 2014

V sobotu 15. listopadu se Plzní přežene smršť špičkové moderní tvrdé muziky v podobě koncertu čtyř zámořských progresivních kapel.

more...

In Battle There Is No Law! BOLT THROWER s INCANTATION a MORGOTH v Praze

bolt thrower, inca, morgoth Published on 16. 09. 2014

Již osmadvacet let šlape válečná mašinérie BOLT THROWER z anglického Coventry jako dobře promazaný stroj, konkétněji asi jako prvoválečný britský tank Mark I, valící se přes nepřátelské zákopy a palebná postavení stále stejnou, monotóní rychlostí, což mu ovšem nebrání rozdrit vše, co mu leží v cestě. A nyní mu leží v cestě Praha!

more...

Legendární DEATH poprvé na Slovensku!

Death to All Published on 20. 05. 2014

Pro mnohé to byla nejlepší hudební zpráva za dlouhé roky. Vloni bylo potvrzeno turné s názvem „Death To All“, v jehož čele se fanoušci dočkali jednorázového oživení kultovní americké deathmetalové kapely DEATH a ještě lepší zprávou je, že turné pokračuje i v tomto roce, a že se zastaví také 26.6. v Bratislavě v klubu Majestic.

more...

Prog-rocková senzace KARNIVOOL poprvé v Praze a Bratislavě

Karnivool 2014 Published on 20. 05. 2014

Před necelým rokem se představili jako předkapela Stone Sour v Lucerně a svým výkonem doslova pozitivně šokovali většinu přihlížejících. Australská senzace KARNIVOOL patří mezi nejlépe hodnocené kapely současné progresivní rockové scény a svůj status potvrdili nejen po boku Stone Sour, ale také na svém aktuálním albu „Asymmetry“, jehož propagaci bude z velké míry věnováno i jejich aktuální evropské turné, které se zastaví také 18. června v Praze v Paláci Akropolis a o den později v Bratislavě v klubu Randal. 

more...

Press releases