Obscure Akce

Dead Letter Circus copy
Říj09
Dead Letter Circus, Disperse

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


Enslaved 2016
Říj18
Enslaved, Ne Obliviscaris, Oceans of Slumber

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 20:00


Karma to Burn_2
Říj19
Karma to Burn, Black Aspirin

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 20:00


skyharbor
Říj19
Skyharbor, Sithu Aye, Modern Day Babylon

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


Korpiklaani
Říj28
Korpiklaani, Skálmöld

Bratislava - Majestic Music Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 19:00


DF poster copy
Říj28
Dark Funeral, Krisiun, Deserted Fear

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 20:00


Alcest & Mono
Říj28
Alcest, Mono

Praha - Palác Akropolis, CZ, (Kubelíkova 1548/27)
Začátek: 20:00


feastem
Říj29
Feastem, Warfuck, Contrastic

Praha - 007, CZ, (VŠ koleje Strahov)
Začátek: 19:00


architects16_eu_supports
Říj31
Architects, Stick to Your Guns, Bury Tomorrow

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 18:00


Obscura
Lis04
Obscura, Revocation, Beyond Creation, Rivers of Nihil

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 19:00


Lacuna Coil
Lis04
Lacuna Coil, support

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 20:00


Orphaned Land
Lis10
Orphaned Land, Voodoo Kung Fu, Imperial Age, Crisalida

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 19:00


Never Say Die! 2016
Lis13

Never Say Die! Tour 2016

Whitechapel, Thy Art Is Murder, Carnifex, Obey The Brave, Fallujah, Make Them Suffer, Polar

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 18:00


Obituary_final
Lis13
Obituary, Exodus, Prong, King Parrot

Ostrava - Garage, CZ, (Martinovská 50)
Začátek: 20:00


Nails
Lis15

ZRUŠENO!

Nails, Full of Hell

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


Merauder
Lis15
Merauder, Brothers in Arms

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 20:00


British Lion_Bratislava
Lis17

British Lion

Steve Harris, Voodoo Six

Bratislava - Majestic Music Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 20:00


KJ update
Lis20
Killing Joke, support

Praha - Palác Akropolis, CZ, (Kubelíkova 1548/27)
Začátek: 19:00


Black Tusk fuga
Lis24

Black Tusk

Black Tusk, Herder

Bratislava - Fuga, SK, (Námestie SNP 24)
Začátek: 20:00


Black Tusk sedmička
Lis25
Black Tusk, Herder

Praha - 007, CZ, (VŠ koleje Strahov)
Začátek: 20:00


ec2016
Lis27
Eskimo Callboy, Annisokay, Palisades, Her Name in Blood

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


caliban_ss
Pro09
Caliban, Suicide Silence, support

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 19:00


Sadistic intent
Pro13
Sadistic Intent, Dehuman, Heaving Earth

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 20:00


Mushroomhead
Led14
Mushroomhead, UNSAID FATE, CROSSFADER

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 20:00


Persistence tour 2017, v2
Led20

Persistence Tour

Suicidal Tendencies, Agnostic Front, Municipal Waste, Walls Of Jericho, Down To Nothing, Burn, Mizery

Brno - Sono centrum, CZ, (Veveří 113)
Začátek: 18:00


Insomnium 2017 v_2
Led24
Insomnium, Barren Earth, Wolfheart

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


Pineapple thief
Led27

feat. Gavin Harrison

The Pineapple Thief, Godsticks

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 20:00


dilliny unor
Úno15
The Dillinger Escape Plan, support

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 20:00


Devin 2017
Úno16
The Devin Townsend Project, Between the Buried and Me, Leprous

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 18:00


x