Obscure Akce

Thy Art Is
Říj18
Thy Art Is Murder, After The Burial, Oceano, Justice For The Damned

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 18:30


vendetta final
Říj18
vendetta, Dark Ministry, Kaar

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 18:30


mayhem
Říj19
Mayhem, Dragged Into Sunlight, Deus Mortem

Bratislava - Randal Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 18:30


decapitated zrušeno
Říj21
zrušeno:, Decapitated, King Parrot, Thy Disease

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 18:30


monolord BRNO
Říj22
MONOLORD, Conan, Blues For The Red Sun

Brno - Kabinet Múz, CZ, (Sukova 4)
Začátek: 18:30


Dying Fetus
Říj25
Dying Fetus, Psycroptic, Beyond Creation, Disentomb

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 18:30


Igorrr
Říj25
Igorrr, Black Hole Constellation

Bratislava - Randal Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 19:00


Igorrr
Říj27
Igorrr, Black Hole Constellation

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 19:00


anathema alcest
Říj28
Anathema, Alcest

Praha - Lucerna Music Bar, CZ, (Vodičkova 36)
Začátek: 18:00


king dude podzim
Říj29
king dude, The Ruins of Beverast, Dolch, Caronte

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 19:00


Wednesday 13
Lis05
Wednesday 13, Diablo Blvd

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 18:30


Laibach
Lis05
Laibach

Praha - Palác Akropolis, CZ, (Kubelíkova 1548/27)
Začátek: 18:30


Ulcerate
Lis10
Ulcerate, Blaze Of Perdition, Outre

Praha - Modrá Vopice, CZ, (Spojovací/K Žižkovu)
Začátek: 18:30


intervals PRAHA
Lis11
Intervals, Polyphia, Nick Johnston

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 18:30


impericon never say day tor 2017
Lis12
IMPERICON NEVER SAY DIE tour 2017, Emmure, Deez Nuts, Chelsea Grin, Sworn In, Kublai Khan, Polaris, Lorna Shore

Praha - Storm (Tachovské náměstí 5)
Začátek: 17:00


intervals BRATISLAVA
Lis12
Intervals, Polyphia, Nick Johnston

Bratislava - Randal Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 18:30


omnium gatherum
Lis13
Omnium Gatherum, Skálmöld, Stam1na

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


the rasmus vyprodano
Lis15

předprodej VEIL productions

VYPRODÁNO!, THE RASMUS, Klogr

Praha - Lucerna Music Bar, CZ, (Vodičkova 36)
Začátek: 19:00


Testament KOŠICE
Lis16
Testament, Annihilator, Death Angel

Košice - Collosseum, SK, (Vrátna 70)
Začátek: 18:00


Testament BRNO
Lis19
Testament, Annihilator, Death Angel

Brno - Sono centrum, CZ, (Veveří 113)
Začátek: 18:00


leprous 2017
Lis20
Leprous, Agent Fresco, Alithia, Astrosaur

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 18:30


Mastodon
Lis24
Mastodon, Red Fang, Russian Circles

Praha - Lucerna Music Bar, CZ, (Vodičkova 36)
Začátek: 17:30


Textures new
Lis25
Textures, support

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 18:30


master´s hammer trio
Lis30
Master´s Hammer, Umbrtka

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 19:00


sortilegia
Pro01
Sortilegia, SInmara, Almyrkvi, II

Praha - Underdogs (Nádražní 3)
Začátek: 19:00


him sold out
Pro02

předprodej VEIL production

HIM

Praha - Forum Karlín (Pernerova 53)
Začátek: 18:00


ComebackKid2017
Pro03
Comeback Kid, Knocked Loose, Higher Power

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 18:00


enslaved actual 2017
Pro03
Enslaved, Zatokrev, Adimiron

Praha - Nová Chmelnice, CZ, (Koněvova 219)
Začátek: 18:30


Solstafir
Pro11
Sólstafir, Myrkur, Árstíðir

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 18:00


Batushka PRAHA
Led23
Batushka, Schammasch, Trepaneringsritualen

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


Persistence 2018 update
Led24
PERSISTENCE TOUR 2018, Hatebreed, Madball, Terror, power trip, Born From Pain, Broken Teeth, Insanity Alert

Brno - Sono centrum, CZ, (Veveří 113)
Začátek: 17:30


architects forum actual
Led25
Architects, While She Sleeps

Praha - Forum Karlín (Pernerova 51)
Začátek: 18:00


Escape the Fate
Úno04
Escape The Fate, Palisades, Set To Stun

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


Miss May I
Úno05
Miss May I, Fit for a King, Void of Vision, Currents

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 18:30


Dr.Living Dead
Úno08
Dr. Living Dead, support

Praha - Underdogs (Nádražní 3)
Začátek: 19:00


36 Crazyfists
Úno08
36 CRAZYFISTS, support

Bratislava - Randal Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 19:00


36 Crazyfists
Úno10
36 CRAZYFISTS, support

Praha - Rock Café, CZ, (Národní 20)
Začátek: 19:00


Cannibal Corpse PRAHA
Úno21
Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return

Praha - Palác Akropolis, CZ, (Kubelíkova 1548/27)
Začátek: 18:00


Cannibal Corpse BRATISLAVA
Úno22
Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return

Bratislava - Majestic Music Club, SK, (Karpatská 2)
Začátek: 18:30


Heaven Shall Burn
Bře14
Heaven Shall Burn, August Burns Red, Whitechapel, In Hearts Wake

Praha - Roxy, CZ, (Dlouhá 33)
Začátek: 18:00


Rome
Bře14
Rome

Praha - Futurum, CZ, (Zborovská 7)
Začátek: 19:00


x