Australané Parkway Drive přijíždí do Prahy

Parkway Drive Zveřejněno 27. 11. 2012

Pošmourné listopadové dny rozjasní 30.11. pražský koncert australské formace PARKWAY DRIVE, která se představí na koncertu v rámci svého evropského turné k nové desce „Atlas“. Jako support na koncertu vystoupí formace EMMURE, STRUCTURES a THE WORD ALIVE. Vstupenky jsou stále k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

více...

Kreator, Morbid Angel, Nile a další na jednom podiu v bratislavském MMC!

Kreator Zveřejněno 27. 11. 2012

Bratislavský Majestic a potažmo i všechny slovenské fanoušky světového metalu čeká ve středu 28.11. velký svátek. Do slovenské metropole totiž přijedou velikáni světové metalové scény v čele s KREATOR, MORBID ANGEL a NILE. Celý koncertní večer začne již v 17:45 vystoupením americké formace FUELED BY FIRE a proto nepodceňte včasný příchod do klubu, jehož dveře se otevřou již v 17:00. Vstupenky jsou stále k dostání v síti Ticketportal nebo přímo v klubu Majestic.

více...

Jarboe na turné k nové desce také 5.10. v Chapeau Rouge

Jarboe 2 Zveřejněno 25. 09. 2012

JARBOE, nepřehlédnutelná ikona hudební scény a bývalá členka kultovní formace SWANS vystoupí 5. října v pražském klubu Chapeau Rouge v rámci „The Intimate Indemnity Tour 2012“, na kterém ji doprovodí pianistka a vokalistka Renee V.Nelson.

více...

NASUM na svém poslední turné! 1.10. Bratislava a 2.10. Ostrava

Nasum Zveřejněno 24. 09. 2012

 

Každý fanoušek grindcoru zná příběh téhle kapely. Když dva roky po Mieszkově smrti vyšla kompilace „Grind Finale“, všichni jsme to brali jako definitivní tečku za životem NASUM. Nikoho by nenapadlo, že ještě někdy budeme mít možnost vidět tuhle legendu hrát..

 

více...

Anathema představí ve Futuru novou desku

Anathema Zveřejněno 24. 09. 2012

V půlce devadesátých let udávala ANATHEMA tón tehdejší doommetalové scéně a společně s kapelami jako Paradise Lost nebo My Dying Bride patřila k hlavním představitelům tohoto stylu. O nějakých dvacet let později tu však máme kapelu s dramaticky jinou hudební tváří. A nutno říci, že s tváří velmi atraktivní a fanoušky stále vřele přijímanou.

Česká zastávka na jejich evropském turné k nové desce „Weather Systems“ proběhne 7. října v Praze v klubu Futurum.

více...

Thrashová jízda v podání Onslaught 2.10. v Praze

Onslaught Zveřejněno 24. 09. 2012

Britská thrashová kultovka ONSLAUGHT vyjíždí na spanilou jízdu po Evropě, což znamená, že ochuzena nezůstane ani jejich věrná česká fanouškovská základna. Aby taky ne, ONSLAUGHT byli vždy v českých luzích a hájích velmi uctívanou modlou, jejíž logo se dodnes objevuje na džísce nejedné máničky.

více...

Dva zářijové koncerty přivezou do Prahy VILE, VREID a další

Vile Zveřejněno 28. 08. 2012

 

Festivalová sezóna je již za námi a kolotoč klubových koncertů se dává pomalu do pohybu. Důkazem jsou i dva zářijové koncerty, které se odehrají v pražském klubu Modrá Vopice.

 

více...

Hardcore v Chapeau: This Is Hell a Feed The Rhino

This Is Hell poster Praha Zveřejněno 10. 05. 2012

Newyorkští hardcoristé THIS IS HELL a žánrově spříznění Angličané FEED THE RHINO zavítají 23. května do pražského klubu Chapeau Rouge, aby zde zahráli u příležitosti své evropské šňůry. Vstupenky na tuto událost budou k dostání pouze na místě v den koncertu a to za cenu 299,- Kč.

více...

3 Inches Of Blood a další v pražském HooDoo

3 Inches of Blood Praha Zveřejněno 09. 05. 2012
Přední představitelé nové metalové vlny, Kanaďané 3 INCHES OF BLOOD, vystoupí 22. května v pražském klubu HooDoo. Společně s nimi se dále představí Američané GOATWHORE a Španělé ANGELUS APATRIDA. Vstupenky na tento koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.
více...

Animals As Leaders v čele malého festivalu progresivních kapel

Animals As Leaders 2012 Zveřejněno 17. 04. 2012
Vrcholná přehlídka metalové moderny, progrese a originálních hudebních fúzí se odehraje 28. dubna v pražském klubu Rock Café.
více...

Nachtmystium v čele blackové seance ve Vopici

Nachmystium Zveřejněno 17. 04. 2012

 

Americká blackmetalová kapela NACHTMYSTIUM vyráží na evropské turné k nové desce „Silencing Machine“ a zastaví se také v ČR, konkrétně 22.4. v pražském klubu Modrá Vopice. Společnost jí budou dělat formace DARK FORTRESS a IDES OF GEMINI. Vstupenky na tuto akci budou k dostání pouze na místě a to za cenu 299,- Kč.

 

více...

Temný večer v Chapeau v podání Tombs a Hierophant

Tombs Zveřejněno 05. 04. 2012

Pražské Chapeau Rouge bude 18. dubna hostit koncert kapel TOMBS a HIEROPHANT, které se zde představí v rámci svého evropského turné. Vstupenky budou k dostání pouze na místě a to za cenu 299,- Kč.

více...

Napalm Death míří na březnové česko-slovenské turné!

napalm death Zveřejněno 08. 03. 2012

Česko-slovenské turné NAPALM DEATH hlásí své další pokračování! Po minulých veleúspěšných misích přijíždí britská legenda NAPALM DEATH opět do Cesko-Slovenska, aby potěšila tisíce svých věrných fanoušků.

Turné s přízviskem „Brutal Assault Tour 2012“ se uskuteční v termínu 19. - 25. března 2012 a postupně protne města Jablonec, Cheb, Pardubice, Ostrava, Slavonice, Trenčín a Košice. NAPALM DEATH budou na těchto koncertech propagovat své nové album „Utilitarian“, jehož vydání je naplánováno na únor tohoto roku. Jako support se na celém „Brutal Assault Tour 2012“ představí dvě přední české formace v podobě kapel HYPNOS a BRUTALLY DECEASED.

více...

Opeth představí novou desku v Praze i Bratislavě

Opeth Bratislava 2011 Zveřejněno 07. 02. 2012

Dlouhé roky čekání končí. Jedna z nejinspirativnějších kapel současné hudební scény, švédská pětice OPETH, vystoupí v rámci svého evropského turné k nové desce „Heritage“ také v Česku a na Slovensku. Koncerty se uskuteční 25.2. v Praze v klubu MeetFactory, o den později se Švédové představí v bratislavském klubu MMC.

více...

Progressive/djent modla PERIPHERY v Praze

periphery Zveřejněno 07. 02. 2012
Americká kapela PERIPHERY si odskočí z turné, které jede jako support DREAM THEATER, a představí se 16. února v Praze v klubu Rock Café. Vstupenky na tuto koncertní událost jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.
více...

Tiskové zprávy